Naše masáže mají léčivé účinky.

Sami si můžete zvolit intenzitu masáže: jemná/střední/silná. 

Disponujeme privátní zónou.

Nabízíme masáže přímo u Vás doma, v kanceláři, na hotelovém pokoji či v přírodě.

Zakoupit můžete  dárkové poukazy.

english-flag-scaled.png

Druhy masáží ThaiTherapy

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž je jedinečným zážitkem, který Vám odstraní denní stres a zablokované energetické dráhy v těle. Spočívá v působení síly na tlakové body, čímž uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tak tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, nervový systém a zlepšují krevní oběh.

 

Olejová masáž

Jedná se o masáž celého těla, při níž se používají speciální esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na pokožku. Tato masáž napomáhá odstranění únavy, stresu a napětí. Olejová masáž se provádí až do celkového uvolnění těla, které regeneruje celý organismus.

                                   

 

Euforia s teplým olejem

Tato masáž celého těla je provázena použitím teplého esenciálního oleje. Masérka zahřeje olej na příjemnou teplotu a masáž zahajuje v oblasti dolních končetin, následně se věnuje zádovým svalům a páteři a nakonec provede masáž horních končetin. Vše završí uvolňující masáží hlavy a obličeje. Budete se cítit jako znovuzrození.

                                

                                 

 

KOMBI-kombinace olejové a tradiční thajské masáže

Jedná se o masáž celého těla, při níž se kombinuje Tradiční thajská masáž s Olejovou masáží. Výborná kombinace spojená do jedné masáže.

 

Relaxační masáž

Tuto masáž Vám doporučujeme, když chcete vypnout a zrelaxovat se. Masérka se bude pohybovat v pomalejším tempu s použití mírného tlaku. Při masáži se klade menší důraz na práci s vážnými srůsty nebo uzlíky ve svalové tkáni a masérka nebude tolik tlačit, aby se svaly uvolnily. Relaxační masáž má však značné zdravotní výhody: zklidňuje nervový systém, podporuje pocit pohody, zlepšuje krevní oběh a stimuluje lymfatický systém těla.

 

Terapeutická masáž

Tyto masáže napravují disfunkce pohybového ústrojí. 

- pro malé i velké sportovce    

- pro uvolnění svalů od práce na počítači 

- pro uvolnění kyčlí, zad a hýžďových svalů 

                                                        

Těhotenská masáž

Tento druh masáže je vhodný pro nastávající maminky od 3 - 9 měsíce těhotenství. Olejová thajská masáž umožní mamince i miminku příjemný pocit a relaxaci v podobě lehké masáže, kde se používají 100% přírodní oleje. Těhotenská masáž ulevuje kloubům, zádům, lymfatickému systému, prospívá toku kyslíku a živin dítěte, zlepšuje spánek a pokožku maminky.

 

Masáž pro čerstvé maminky

Masáž pomáhá unavenému tělu zregenerovat se a vrátit se co nejdříve do kondice. Prospívá tvorbě mléka, regeneruje dělohu, snižuje stres a napomáhá k relaxaci a regeneraci břišního svalstva.

 

Dětská masáž

Tato masáž je sestavená dětem na míru. Dítě si vybere olejíček, který mu nejvíce voní. Velmi jemnými tahy se poté masérka soustředí na celkové uvolnění a zklidnění dítěte. Tento druh masáže je vhodný pro děti od pěti let.

 

Tranquillity

Jedná se o unikátní masáž teplým olejem ve spojení s aromaterapií. Celotělová masáž je vysoce  léčebně-relaxační  s čistícím účinkem a považuje se za jednu z omlazovacích terapií. Zlepšuje paměť, posiluje obranyschopnost, hluboce uvolňuje a regeneruje nervový systém, napomáhá při nespavosti, eliminuje stavy úzkosti a strachu, léčí migrény a bolesti hlavy, příznivě snižuje vysoký krevní tlak, vyživuje tělesné tkáně a omlazuje pokožku, působí i na astma, cukrovku, cholesterol a žaludeční vředy.  Budete se cítit klidně a bezpečně.

 

SIAM - 2 masérky

Jedná se o opravdu jedinečný zážitek. Masáž je prováděna dvěma masérkami synchronizovaně s použitím oleje. Dochází tak k intenzivnímu odbourávání stresu, dokonalému uvolnění svalů a klient tím prožívá celkovou harmonii těla i duše.

 

Královská ozdravující bylinná masáž

Při této masáži se přikládají speciálně nahřáté bylinné sáčky na místa, kde proudí energie. Tyto speciální sáčky obsahují thajské bylinky a koření, které napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu, zpevnění pokožky, dlouhotrvající fyzické a duševní pohodě. Jedná se o ojedinělou masáž, která se právem nazývá Královská.

                                                                                           Tibetská masáž

Je celotělová masáž. Výborná pro ty, co mají sedavé zaměstnání, bolesti kloubů,zad a krční páteře a celulitidu. Během masáže se vyplavují toxiny a dochází k silné drenáži tekutin. Čistá 100% sůl z Mrtvého moře doplněna himalajskými magnetickými kamínky, které udržují teplo v měštcích, předávají teplo do těla a vyrovnávají jeho energetickou hladinu. Tato procedura je ve světe ojedinělá. 

 

Golfová masáž

Díky golfové masáži jsme Vám pomocí speciálních thajských technik, včetně srovnání svalové energie a techniky protahování, schopni maximalizovat rozsah pohybu a flexibilitu, která Vám umožní efektivnější hru s větší lehkostí a přesností. Masáž zahrnuje zmírnění bolesti šíje a ramen, což Vás uvolní a dokážete se díky tomu více soustředit na míč. Golfová masáž zvyšuje rozsah pohybu trupu, čímž umožňuje lepší nápřah. Pozornost je zaměřena i na předloktí a ruce, což zlepšuje přilnavost. Jednou z nejdůležitějších výhod je, že tato masáž uvolňuje kyčle a dolní část zádových svalů, což zvyšuje schopnost otáčení během švihu a snižuje bolest dolní části zad. Pravidelnou masáží zlepšujete nejen svou hru, ale též výrazně snižujete riziko vzniku zranění.

 

Masáž s lávovými kameny

Jedná se o kombinaci thajské a havajské masáže. Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Tato masáž má intenzivnější účinky v odblokování zatuhlých svalů díky horkým kamenům, které se přikládají na celé tělo. Nedoporučuje se kardiakům, těhotným ženám a lidem s křečovými žilami. Masáž s lávovými kameny je velmi příjemná zejména v chladném období.

 

Kokosová masáž

Kokosová masáž je masáží celého těla s použitím kokosového panenského oleje, který blahodárně působí na pleť. Ta poté zůstává jemná, pružná a zdravá. Masáž se zakončuje masáží obličeje, kde kokosový olej jako přírodní kolagen vyhladí jemné vrásky a dodá pleti jas. Neopomenutelná je příjemná kokosová vůně během celé procedury.

Mangová masáž

Mangová masáž je masáží celého těla s použitím zjemňujícího, relaxačního a hydratačního oleje s vůní manga, který blahodárně působí na pleť. Ta poté zůstává jemná, pružná a zdravá. Aktivní složky : mango, mandlový olej, ricinový olej vyhladí jemné vrásky a dodájí pleti jas a  hlubokou výživu. Zjemňují a tónují pokožku .Vhodné pro citlivou a suchou pokožku. Vůně manga navozuje aromatické a exotické tóny.

Masáž obličeje a hlavy

Tato masáž má relaxační a liftingové účinky. Pomáhá odstranit vrásky, omlazuje obličej a působí na centrální nervovou soustavu. Pleť po masáži zůstává krásná a vitální. Díky svým vynikajícím relaxačním účinkům je masáž obličeje a hlavy vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže.

 

Masáž zad a šíje

Výjimečná masážní technika dokáže pomoci chronické bolesti svalů a nepříjemným pocitům v oblasti zad a šíje, kde to zpravidla potřebujeme nejvíce. Masáž zad a šíje je vynikající pro ty, co mají málo času a spousty každodenního napětí a stresu drží v sobě.

 

Masáž rukou 

Masáž rukou a paží uvolňuje bolavé namožené ruce a uvolňuje kloubní spojení v pažích, kloubech a prstech. Dále zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, velmi příjemně prohřívá ruce i dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek pryč z těla. Zmírňuje riziko vzniku zánětu karpálního tunelu, což je nemoc často spojená s prací na počítači. Proto je masáž rukou vhodným doplňkem například při klasické masáži.

 

Masáž nohou

Masáž nohou odstraňuje bolest, zlepšuje cirkulaci krve a zklidňuje nervový systém. Jedná se o perfektní způsob, jak podpořit činnost lymfatického systému a zbavit se tak těžkých a zavodněných nohou. Při masáži se používají speciální oleje a bylinné masti.

 

 

Masáž prsou

Masáž prsou napomáhá zlepšovat zdraví tkáně prsu, zbavuje bolesti a tlaku (například během menstruace, těhotenství, kojení), zmenšuje jizvy po zákrocích, redukuje fibroidy a cysty, předchází vzniku strií. Dále tento druh masáže zvyšuje pevnost a elastičnost pokožky prsou a uvolňuje odpadní látky nahromaděné v této oblasti.

 

Tělový peeling

Celotělový peeling má antidepresivní účinky, odstraňuje únavu a blahodárně působí na pokožku těla. Odstraňuje suchou svrchní vrstvičku kůže, projasňuje a omlazuje pokožku. Po peelingu se klient osprchuje ve sprše, která je k dispozici. Pokožka zůstává svěží, jemná a provoněná. Máte na výběr dva druhy peelingu - Očišťující mořská sůl nebo jemnější Thermal Gommage ze sladkých mandlí, semen pšenice a rozdrcených ořechů. Tělový peeling se doporučuje i před sluněním, aby se vyrovnalo opálení pokožky.

 

Anticelulitidní masáž

Masáž s použitím anticelulitidního oleje pomáhá při boji s celulitidou, viditelně zlepšuje vzhled pokožky a přispívá k zmenšení objemu problematických partií. Aby byla masáž účinná, jsou zapotřebí speciální hmaty za použití síly, které odbourávají kožní tuk a pomerančovou kůži. Doporučujeme 10 opakování.

 

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je velmi jemná povrchová masáž, která však dokáže účinně rozpohybovat lymfatický systém. Lymfodrenáž působí pozitivně na imunitní systém a celulitidu, pomáhá při boji proti stárnutí. Masáž se provádí manuálně s použitím pudru a má vynikající účinky. Doporučujeme opakování a dodržovat pitný režim.

 

RELAX masáž pro páry

Jedná se o relaxační masáž, která je určená pro páry. Masáž probíhá ve společné místnosti, díky čemuž si užijete společný relax a regeneraci těla i duše. Uvedená cena je pro dvě osoby.

 

Tantrická masáž

Tantrická masáž zahrnuje nejen fyzické tělo, ale působí i na hlubší roviny energie a duše. Vede k probuzení tělesné energie, která se rozproudí do celého těla a nasměruje výš - podél páteře všemi čakrami. Opakovaně vede k otevření srdce a hlubšímu prožívání života. Meditační stav, ke kterému dochází, má nezměrné ozdravující účinky.

 

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je přezdívaná rituálem, který Vás hýčká. Během masáže se ponoříte do psychické a duševní pohody. Pravá přírodní čokoláda působí na nervový systém, obohacuje pokožku minerály, hydratuje a zklidňuje.

 

Sportovní masáž

Tato masáž je určena sportovcům i osobám, které podávají náročné fyzické výkony.  Uvolňuje namahané svalstvo. Individuální přístup.

Masáž SENIOR 

Jedná se o celotělovou masáž pro seniory  od 65 ti let a více. Individuální přístup.

                                                                                                    Královská péče 

Toužíte-li po něčem opravdu speciálním, vyšetřete si pro sebe  čas v ThaiTherapy. Po proceduře Královská péče se budete cítit jako pravá královna, král.

Začíná se koupelí nohou, následuje tělový peeling, který odstraní odumřelé částečky kůže a připraví pokožku na další kroky. Následuje masáž  celého těla a pečující maska, po níž je vaše tělo zabaleno do hřejivé deky. Zakončuje se královskou masáží obličeje nebo nohou. 

Léčba migrény

Jedná se o speciální masáž, zaměřenou na léčbu migrény.

Léčba počítačový syndrom

Jedná se o speciální masáž, zaměřenou na léčbu od počítačového syndromu.

© 2019 by Thai Therapy.

  • Facebook Social Icon