Privátní welness

Nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorách se nachází finská sauna ze světlého dřeva, kde mohou pohodlně rozjímat 2- 4 osoby. K dispozici je sprchový kout, venkovní bazén,odpočívárna s možností využití masáže od našich certifikovaných terapeutek z Filipín a Thajska. Odložte stres a starosti a přijd'te relaxovat.

Privátní welness

Nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorách se nachází finská sauna ze světlého dřeva, kde mohou pohodlně rozjímat 2- 4 osoby. K dispozici je jacuzzi, sprchový kout, venkovní bazén,odpočívárna s možností využití masáže od našich certifikovaných terapeutek z Filipín a Thajska. Odložte stres a starosti a přijd'te relaxovat.

Ceník welness zóny 

  • pro 2 osoby      2000,-/ 120 minut         (1000,- Kč/ 60minut, 3000,- Kč/ 180 minut)

  • cena zahrnuje : pronájem privátního wellness - exteriér ( finská sauna, jacuzzi, bazén, odpočinková zóna ), aromatické esence do sauny, ručníky, prostěradla, karafu chlazené vody, wifi

Objednejte se zároveň i na masáž.

možno přiobjednat:

láhev chlazeného sektu, vína

mísa s ovocem

Všechny služby ve welness zóně lze zakoupit i formou dárkových poukazů, které Vám velice rádi sestavíme na míru podle Vašich požadavků.

© 2019 by Thai Therapy.

  • Facebook Social Icon